Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`

Երևան քաղաք՝

10։00-16:00 Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 17, 19, 24, 25 շենքեր, Տիչինայի փողոց, Դավթաշեն 2, 6, 7 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գ-1 թաղ․ 3, 6, 10, 11, 12, 14, 21, 42 տեղամասեր, Շիրազի փ. 5/3 տեղամաս, Չեխովի փ․ 23, 25 շենքեր, Եղբայրության փ․ 24 շենք, «Կարմիր Բլուր» կայարանի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

11:00-17:00 Սարյան փ. 19, 21, 25 շենքեր, Արամի փ. 64-88, 90, 92 շենքեր, Թումանյան փ. 37 շենք, Եկմալյան փ. 1-16 շենքեր, Փարպեցի փ. 10 շենք, Պուշկինի փ. 43-51 շենքեր, Սարյան փ. 21 շենք, Աբովյան փ. 66 շենք, Խանջյան փ. 15 շենք, Վարդանանց անց․ 4, 6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, նախկին Էներգետիկայի նախարարություն միակողմանի, Տարածքային կառավարման նախարարույթուն միակողմանի, Արտաքին գործերի նախարարություն միակողման, «Մելլաթ բանկ» ընկերություն միակողմանի, Պարույր Սևակի փ. 1/1-1/5 շենքեր, Ավետիսյան փ. 21-23 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 23-25 շենքեր, Բուսաբանական փ. 1-18 առանձնատներ, Գերցենի փ. 3-20 առանձնատներ, Էմինեսկու 2-րդ փողոց 7-24 առանձնատներ, Մյասնիկյան պող. 6-57 առանձնատներ, Թբիլիսյան խճ. 3/2, 3/3 շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6 շենքեր, Մայիսի 9-ի փ․ 4, 6, 8, 10, 12 շենքեր, Վերին Շենգավիթ 2-րդ փողոց առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

Արմավիրի մարզ՝

11։00-17:00 Մեծամոր քաղաք, Զարթոնք և Մայիսյան գյուղեր,

Արագածոտնի մարզ՝

11։00-14:00 Աշտարակ քաղաք՝ Աբովյան և Ն.Աշտարակեցի փողոցներ,

Արարատի մարզ`

10։00-12:00 Արարատ քաղաք` Շահումյան, Կոլխոզնիկների, Պուշկինի, Մուրացան, Աղբյուր Սերոբի, Սալակիթ, Խանջյան, Չարենցի, Ղուկասյան, Տպագրիչների, Երկաթուղայինների, Աբովյան, Գրիբոյեդովի և Ցեմենտագործների փողոցներ մասնակի, Այգավան, Ավշար և Արարատ գյուղեր մասնակի,

10։00-13:00 Գետաշեն և Դարակերտ գյուղ, Հայանիստ, Խաչփառ և Ղուկասավան գյուղեր մասնակի,

13։00-16:00 Արգավանդ, Ազատաշեն, Արբաթ, Գեղանիստ և Գետափնյա գյուղեր, Խաչփառ, Ղուկասավան, Հովտաշատ և Հայանիստ գյուղեր մասնակի,

Վայոց Ձորի մարզ`

10։30-12:30 Գլաձոր և Հերհեր գյուղ մասնակի,

Կոտայքի մարզ՝

10:00-16:00 Ջրվեժ՝ Բագրևանդ թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ջրվեժ գյուղ,

Լոռու մարզ`

11։00-14:00 Տաշիր քաղաք և հարակից գյուղեր,

Սյունիքի մարզ՝

10։00-14:00 Դաստակերտ քաղաք:

Оставьте комментарий